Presentation
| External accessory | External Battery |
| Battery capacity | 10000mAh |
| Product range | PB1-101 |
| Output interface | 2 x USB-A |
| Power load | 10W |
| Charging technology | Standard Charge |
Sale package
| Pack | Blister |
| Content | External Battery |
| Product status | New |
0 HUF
In stock
Couldn't load pickup availability
Receive your order on time with the help of our efficient and reliable delivery services.
From product questions to after-sales support, our team of specialists is here to help.
If you are not completely satisfied with your purchase, please contact our customer service team. See more

| External accessory | External Battery |
| Battery capacity | 10000mAh |
| Product range | PB1-101 |
| Output interface | 2 x USB-A |
| Power load | 10W |
| Charging technology | Standard Charge |
| Pack | Blister |
| Content | External Battery |
| Product status | New |
Alternative products
You may also like
Frequently bought together
Upsell to
Popular in same category