Bemutatás
| Tartozék | Kábel |
| Visszahúzható kábel | Nem |
| Csatlakoztathatóság | USB-C - Lightning |
| Termék színe | Fekete |
| Funkcionalitás | Adat és Töltés |
| Kábelhossz | 1m |
| Teljesítmény | 30W |
Értékesítési csomag
| Csomagolás | Buborékcsomagolás |
| Termék állapota | Új |
| Tartozék | Kábel |
| Visszahúzható kábel | Nem |
| Csatlakoztathatóság | USB-C - Lightning |
| Termék színe | Fekete |
| Funkcionalitás | Adat és Töltés |
| Kábelhossz | 1m |
| Teljesítmény | 30W |
| Csomagolás | Buborékcsomagolás |
| Termék állapota | Új |



Jól átgondolt dizájn
A 90 fokban elfordított csatlakozó megkönnyíti a Type-C adatkábel hatékony kezelését, jelentősen csökkentve a csatlakozókra nehezedő nyomást. Így zavartalan, megszakítás nélküli használatot és hosszabb élettartamot élvezhetsz.
Különleges élmény
Akár gyorsan töltenéd a telefonodat, akár fontos adatokat szeretnél átvitelni, ez a Lito Lightning kábel optimális feltételeket biztosít minden feladathoz. Mind a hosszúság, mind a kiváló minőségű anyagok növelik a kényelmet és a biztonságot a használat során.
Műszaki adatok:
Anyagok: fonott nejlon, cinkötvözet;
Csatlakozók: Type-C, Lightning;
Teljesítmény: 30W;
Kábelhossz: 1m.
