Bemutatás
| Tartozék | Kábel |
| Visszahúzható kábel | Nem |
| Csatlakoztathatóság | USB-A - USB-C |
| Termék színe | Piros |
| Funkcionalitás | Adat és Töltés |
| Kábelhossz | 1m |
| Teljesítmény | 18W |
Értékesítési csomag
| Csomagolás | Buborékcsomagolás |
| Tartalom | Kábel |
| Termék állapota | Új |
0 HUF
Alacsony készlet
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
Rendelését időben megkapja hatékony és megbízható szállítási szolgáltatásainknak köszönhetően.
Legyen szó termékinformációról vagy értékesítés utáni támogatásról, szakértő csapatunk segít Önnek.
Ha nem teljesen elégedett a vásárlásával, kérjük, vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal. Több megtekintése


| Tartozék | Kábel |
| Visszahúzható kábel | Nem |
| Csatlakoztathatóság | USB-A - USB-C |
| Termék színe | Piros |
| Funkcionalitás | Adat és Töltés |
| Kábelhossz | 1m |
| Teljesítmény | 18W |
| Csomagolás | Buborékcsomagolás |
| Tartalom | Kábel |
| Termék állapota | Új |

Foarte bun. Executie de calitate. Permite atat incarcare rapida cat si transfer de date.
Alternatív termékek
Ezek is tetszhetnek
Gyakran együtt vásárolt termékek
Magasabb kategóriájú ajánlat
Népszerű ugyanebben a kategóriában