Bemutatás
| Tartozék | Kábel |
| Visszahúzható kábel | Nem |
| Csatlakoztathatóság | USB-A - USB-C |
| Termék színe | Fekete |
| Funkcionalitás | Adat és Töltés |
| Kábelhossz | 1.5m |
| Teljesítmény | 25W |
Értékesítési csomag
| Csomagolás | Buborékcsomagolás |
| Tartalom | Kábel |
| Termék állapota | Új |
0 HUF
Raktáron
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
Rendelését időben megkapja hatékony és megbízható szállítási szolgáltatásainknak köszönhetően.
Legyen szó termékinformációról vagy értékesítés utáni támogatásról, szakértő csapatunk segít Önnek.
Ha nem teljesen elégedett a vásárlásával, kérjük, vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal. Több megtekintése


| Tartozék | Kábel |
| Visszahúzható kábel | Nem |
| Csatlakoztathatóság | USB-A - USB-C |
| Termék színe | Fekete |
| Funkcionalitás | Adat és Töltés |
| Kábelhossz | 1.5m |
| Teljesítmény | 25W |
| Csomagolás | Buborékcsomagolás |
| Tartalom | Kábel |
| Termék állapota | Új |

Dziala super. Jest ok.
Produs original. Recomand!
Nu sta fix 100% in telefon. Dar isi face treaba
Alternatív termékek
Ezek is tetszhetnek
Gyakran együtt vásárolt termékek
Magasabb kategóriájú ajánlat
Népszerű ugyanebben a kategóriában