Bemutatás
| Tartozék | Kábel |
| Visszahúzható kábel | Nem |
| Csatlakoztathatóság | USB-C - USB-C |
| Termék színe | Kék |
| Funkcionalitás | Adat és Töltés |
| Kábelhossz | 2m |
| Teljesítmény | 100W |
Értékesítési csomag
| Csomagolás | Buborékcsomagolás |
0 HUF
Raktáron
Nem sikerült betölteni az átvehetőségi adatokat
Rendelését időben megkapja hatékony és megbízható szállítási szolgáltatásainknak köszönhetően.
Legyen szó termékinformációról vagy értékesítés utáni támogatásról, szakértő csapatunk segít Önnek.
Ha nem teljesen elégedett a vásárlásával, kérjük, vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal. Több megtekintése







| Tartozék | Kábel |
| Visszahúzható kábel | Nem |
| Csatlakoztathatóság | USB-C - USB-C |
| Termék színe | Kék |
| Funkcionalitás | Adat és Töltés |
| Kábelhossz | 2m |
| Teljesítmény | 100W |
| Csomagolás | Buborékcsomagolás |



Próbálj ki valami újat!
Tudod, mi teszi ezt a kábelt különlegessé? Az, hogy más! A hagyományosoktól eltérően, ennek átlátszó dizájnja van, ami minden tekintetet magára vonz!
Egy igazi élvezet
Szeretnél teljes töltést rekordidő alatt? Válaszd ezt a kábelt, és figyeld, ahogy a töltöttségi százalékok gyorsan növekednek!
Specifikációk:
Anyagok: policarbonát, nylon;
Csatlakozók: 2 x Type-C;
Teljesítmény: 100W;
Hossz: 2m;
Súly: 48g.

Alternatív termékek
Ezek is tetszhetnek
Gyakran együtt vásárolt termékek
Magasabb kategóriájú ajánlat
Népszerű ugyanebben a kategóriában